103 137
65 929
162 099
521 835

NK Tj 29-39 Off Sak III 4 blokk XX

Annonse nr: 3546839

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 495,00
495
Annonse vist55 ganger

Karakterer (1931)