133 809
70 697
16 195
46 158

NK : 376. Løveprovisorier. (1949)** par.

Annonse nr: 3551588
1949
1949

Postfrisk

Par.

Objektets tilstand
Salgspriskr 20,00
Annonse vist15 ganger
Referanse nr/#664a

Karakterer (3147)