126 893
77 475
195 457
630 274

Monaco / Röda korset kpl sats xx

Annonse nr: 3552419

Postfriskt

Förskottsbetalning till norskt bankkonto, svenskt bankkonto mm. Betalning inom 7 dagar om inte annat överenskommits.

Köp under 2-4 veckor kan samordnas. Porto/emb 1-50 gram 25 kr, 51-100 gram 37 kr osv.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet18.08.2022 20:41:50
Sluttet08.09.2022 20:41:50
Annonse vist35 ganger
Annonse nr: 3552419
Selger:  Ande1

Medlem siden: 08.03.2014
Sted: Stockholm
Land: SWEDEN
Karakterer (22533)