123 062
65 195
243 476
Salg siste 12mnd
632 665
Bud siste 12mnd

BERLIN - MICHEL 17 - SIGNERT SCHLEGEL (507)

Annonse nr: 3589860

SE BILDE.....

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 180,00
Startet10.10.2021 21:50:00
Sluttet17.10.2021 21:56:00
Solgt forkr 285,00
Annonse vist44 ganger
Annonse nr: 3589860
Høyeste Budgiver Oleb53 (1899)  Se budgivers karakterbok
Oleb53kr 285,0017.10.2021 21:52:16
Essi63kr 260,0017.10.2021 21:49:42
Oleb53kr 254,00 (Autobud)17.10.2021 21:49:42
Oleb53kr 225,0017.10.2021 21:41:45
Essi63kr 220,00 (Autobud)17.10.2021 21:41:45
Essi63kr 200,0011.10.2021 19:19:03
NORSTAMPSkr 180,0011.10.2021 14:48:36
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10505)  Se selgers karakterbok