123 087
65 195
243 342
Salg siste 12mnd
632 717
Bud siste 12mnd

Nk 33 ** , verdi : 2000 kr

Annonse nr: 3590844

Prima postfrisk

Objektets tilstand
kr 18,00
Utropspriskr 1,00
Startet08.10.2021 22:15:00
Sluttet14.10.2021 14:00:00
Solgt forkr 400,00
Annonse vist93 ganger
Nk 33 ** , verdi : 2000 kr
Annonse nr: 3590844
Høyeste Budgiver oeiholme (3334)  Se budgivers karakterbok
oeiholmekr 400,0014.10.2021 13:29:50
temkr 375,00 (Autobud)14.10.2021 13:29:37
oeiholmekr 375,0014.10.2021 13:29:37
temkr 350,00 (Autobud)14.10.2021 13:11:16
oeiholmekr 325,0014.10.2021 13:11:16
temkr 295,00 (Autobud)14.10.2021 12:21:02
HOBBYEROGSÅNTkr 270,0014.10.2021 12:21:02
temkr 232,0010.10.2021 08:59:09
arnetechkr 222,00 (Autobud)10.10.2021 08:59:09
arnetechkr 187,0010.10.2021 05:09:13
temkr 175,00 (Autobud)10.10.2021 05:09:13
temkr 167,00 (Autobud)09.10.2021 08:39:50
NORSTAMPSkr 147,0009.10.2021 08:39:50
temkr 127,0009.10.2021 08:24:52
arnetechkr 111,00 (Autobud)09.10.2021 08:24:52
arnetechkr 3,0009.10.2021 05:19:25
NORSTAMPSkr 1,0008.10.2021 22:28:47

Karakterer (3487)  Se selgers karakterbok