133 809
70 697
16 195
46 158

NK : 379. Alexander Kielland. (1949) **

Annonse nr: 3593595
1949
1949

Postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 12,50
12,5
Referanse nr/#636a
Annonse nr: 3593595

Karakterer (3147)