120 768
74 464
188 427
606 608

AFA : 79. Louis II. (1924 - 25) ** (4 - Blokk)

Annonse nr: 3598658
1924 - 25
1924 - 25

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 8,00
Annonse vist22 ganger
Referanse nr/##4

Karakterer (4964)