126 229
86 019
105 687
337 696

BERLIN - MICHEL 69 (503)

Annonse nr: 3608277

SE BILDE......

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. PÅ ALLE OBJEKTER SOM LEGGES UT TIL kr 1.- GIS DET INGEN FORM FOR GARANTI MED HENSYN TIL EKTHET AV MERKENE. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 175,00
175
Startet20.10.2021 07:51:02
Sluttet24.10.2021 22:00:00
Solgt forkr 175,00
175

BERLIN - MICHEL 69 (503)
Annonse nr: 3608277
Høyeste Budgiver Oleb53 (2537)  Se budgivers karakterbok
Oleb53kr 175,0024.10.2021 21:41:17
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10722)