125 817
Auksjoner nå
86 605
Fastprisvarer
109 712
Salg i år
350 851
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Berlin AFA 35-41 - verdi 3.300 NOK

Annonse nr: 3611765

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet22.10.2021 20:15:00         
Sluttet26.10.2021 22:20:00
Solgt forkr 460,00
460
  
Annonse vist78 ganger
Berlin AFA 35-41 - verdi 3.300 NOK
Annonse nr: 3611765
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Tobben63 (783)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Tobben63kr 460,00 (Autobud)26.10.2021 22:16:51
makkr 455,0026.10.2021 22:16:51
Tobben63kr 422,00 (Autobud)26.10.2021 22:11:59
makkr 417,0026.10.2021 22:11:59
Tobben63kr 407,00 (Autobud)26.10.2021 22:11:25
Oleb53kr 402,0026.10.2021 22:11:25
Tobben63kr 382,0026.10.2021 22:10:47
makkr 377,00 (Autobud)26.10.2021 22:10:47
makkr 367,0026.10.2021 22:09:02
Oleb53kr 362,00 (Autobud)26.10.2021 22:09:02
Oleb53kr 337,0026.10.2021 22:08:31
makkr 334,00 (Autobud)26.10.2021 22:08:31
makkr 327,0026.10.2021 21:58:26
Tobben63kr 324,00 (Autobud)26.10.2021 21:58:26
Tobben63kr 317,00 (Autobud)26.10.2021 21:58:09
makkr 312,0026.10.2021 21:58:09
Tobben63kr 267,00 (Autobud)26.10.2021 21:57:47
Oleb53kr 262,0026.10.2021 21:57:47
Tobben63kr 206,0026.10.2021 20:40:50
makkr 204,00 (Autobud)26.10.2021 20:40:50
makkr 181,0026.10.2021 20:36:34
Tobben63kr 180,00 (Autobud)26.10.2021 20:36:34
Tobben63kr 161,00 (Autobud)26.10.2021 20:35:51
makkr 156,0026.10.2021 20:35:51
Tobben63kr 125,0025.10.2021 04:24:35
i-nkr 120,00 (Autobud)25.10.2021 04:24:35
i-nkr 115,0024.10.2021 11:52:53
Bertine1234kr 110,00 (Autobud)24.10.2021 11:52:26
i-nkr 110,0024.10.2021 11:52:26
Bertine1234kr 105,00 (Autobud)23.10.2021 17:08:45
i-nkr 100,0023.10.2021 17:08:45
Bertine1234kr 95,00 (Autobud)23.10.2021 17:08:34
i-nkr 90,0023.10.2021 17:08:34
Bertine1234kr 85,00 (Autobud)23.10.2021 17:07:24
i-nkr 80,0023.10.2021 17:07:24
Bertine1234kr 75,00 (Autobud)23.10.2021 17:06:56
i-nkr 70,0023.10.2021 17:06:56
Bertine1234kr 65,00 (Autobud)23.10.2021 17:06:38
i-nkr 60,0023.10.2021 17:06:38
Bertine1234kr 55,00 (Autobud)23.10.2021 15:52:40
i-nkr 50,0023.10.2021 15:52:40
Bertine1234kr 45,00 (Autobud)23.10.2021 15:52:24
i-nkr 40,0023.10.2021 15:52:24
Bertine1234kr 35,0023.10.2021 13:14:04
i-nkr 30,0023.10.2021 09:33:59
NORSTAMPSkr 25,0023.10.2021 07:27:10
i-nkr 20,00 (Autobud)23.10.2021 07:26:59
NORSTAMPSkr 15,0023.10.2021 07:26:59
i-nkr 10,0022.10.2021 20:51:41
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (22404)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!