133 812
59 503
220 342
582 743

NK : 440. Regjeringsjubileum - (1955) ** - par.

Annonse nr: 3616860
1955
1955

Postfrisk

Par.

Du betaler frakt etter postens satser, + 3 Kr. For emballering. o. l. Betalingen skjer til min Bankkonto. Bruker Ikke Vipps, så du må bruke kontonummeret. Bortkommet post, erstattes ikke. Betalings frist 1 uke. Etter en uke, og ingen betaling anser jeg auksjonen for avsluttet. Nok mas. Håper du finner noe du liker. Lykke til.!!
Objektets tilstand
Salgspriskr 4,50
4,5
Referanse nr/#Album. P. 7 nr 196

Karakterer (2912)  Se selgers karakterbok