103 171
66 951
163 417
527 480

NK T68-74 ** O.S. Prima postfrisk serie. HK=90

Annonse nr: 3620078

Ref nr 447

Jeg samsender ved kjøp av flere objekter. Frakt tilkommer etter postens satser + kr 5 til emballasje. All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Normalt sendes kjøp som vanlig brev på billigste måte. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp tilsendt som rek brev eller sporbar sending. 7 dager full returrett ved feil beskrivelse.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00

Slutter01.09.2022 15:20:18
Annonse vist24 ganger
Referanse nr/#448

Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Ølen
Karakterer (745)