102 947
64 103
156 591
503 039

NK T48-58 ** Solkors. Prima postfrisk serie. HK=189

Annonse nr: 3620080

Ref nr 449

Jeg samsender ved kjøp av flere objekter. Frakt tilkommer etter postens satser + kr 5 til emballasje. All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Normalt sendes kjøp som vanlig brev på billigste måte. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp tilsendt som rek brev eller sporbar sending. 7 dager full returrett ved feil beskrivelse.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
60
Startet23.06.2022 14:20:20
Sluttet07.07.2022 14:20:20
Solgt forkr 60,00
60

Annonse vist49 ganger
Referanse nr/#449
Annonse nr: 3620080
Høyeste Budgiver olemm (884)  Se budgivers karakterbok
olemmkr 60,0007.07.2022 07:03:18
Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Ølen
Karakterer (742)