102 947
64 103
156 591
503 039

NK T40-47 ** Off sak IV. Prima postfrisk serie. HK=145

Annonse nr: 3620085

Ref nr 450

Jeg samsender ved kjøp av flere objekter. Frakt tilkommer etter postens satser + kr 5 til emballasje. All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Normalt sendes kjøp som vanlig brev på billigste måte. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp tilsendt som rek brev eller sporbar sending. 7 dager full returrett ved feil beskrivelse.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
60

Slutter18.08.2022 15:05:34
Annonse vist29 ganger
Referanse nr/#450

Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Ølen
Karakterer (742)