133 812
59 503
220 342
582 743

over 1000 forskjellige postfriske merker

Annonse nr: 3628260

fra seint 50tall til ut på 2000 tallet. Alle forskjellige, scan viser bare en del, ingen dubletter.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00

Slutter30.11.2021 08:52:00
Bud nåkr 225,00
225

Annonse vist108 ganger

Høyeste Budgiver Windy70 (45)  Se budgivers karakterbok
Windy70kr 225,0022.11.2021 19:12:39
Mr wowkr 200,00 (Autobud)21.11.2021 15:56:03
filatelikr 200,0021.11.2021 15:56:03
Mr wowkr 180,0011.11.2021 17:08:24
Williamsenkr 167,60 (Autobud)11.11.2021 17:08:24
Williamsenkr 160,00 (Autobud)11.11.2021 17:07:56
Mr wowkr 140,0011.11.2021 17:07:56
Williamsenkr 120,00 (Autobud)11.11.2021 17:07:44
Mr wowkr 100,0011.11.2021 17:07:44
Williamsenkr 75,00 (Autobud)11.11.2021 17:07:24
Mr wowkr 70,0011.11.2021 17:07:24
Williamsenkr 65,00 (Autobud)11.11.2021 17:07:14
Mr wowkr 60,0011.11.2021 17:07:14
Williamsenkr 52,0011.11.2021 10:11:06
Mr wowkr 50,00 (Autobud)11.11.2021 10:11:06
Mr wowkr 28,00 (Autobud)07.11.2021 12:22:13
Frodekokkinkr 25,0007.11.2021 12:22:13
Mr wowkr 23,0003.11.2021 11:51:39
Leif H.kr 21,00 (Autobud)03.11.2021 11:51:30
Mr wowkr 20,0003.11.2021 11:51:30
Leif H.kr 7,0003.11.2021 11:27:17
Mr wowkr 5,00 (Autobud)03.11.2021 11:27:17
Mr wowkr 1,0002.11.2021 18:33:19
Selger:  Abelsborg

Medlem siden: 25.02.2021
Sted: Trondheim
Karakterer (22)  Se selgers karakterbok