133 920
16 165
46 099

Samling eldre postfriske (unntak) tj.merker

Annonse nr: 3628751

Merker som står opp ned har vært hengslet

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet02.11.2021 13:58:49
Sluttet30.11.2021 13:56:00
Solgt forkr 72,00
72

Annonse vist84 ganger
Annonse nr: 3628751
Høyeste Budgiver svbern (7780)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 72,00 (Autobud)30.11.2021 13:22:34
HighTower_2915kr 67,0030.11.2021 13:22:34
svbernkr 62,0030.11.2021 09:06:18
gaamlidkr 57,0022.11.2021 20:09:12
Windy70kr 55,00 (Autobud)22.11.2021 20:09:12
Windy70kr 52,00 (Autobud)22.11.2021 20:08:58
gaamlidkr 49,0022.11.2021 20:08:58
Windy70kr 46,0022.11.2021 19:14:40
gaamlidkr 45,00 (Autobud)22.11.2021 19:14:40
gaamlidkr 34,0014.11.2021 15:02:56
erpetrankr 31,00 (Autobud)14.11.2021 15:02:56
erpetrankr 28,00 (Autobud)14.11.2021 13:05:09
Frodekokkinkr 25,0014.11.2021 13:05:09
erpetrankr 23,0012.11.2021 11:40:22
Leif H.kr 21,00 (Autobud)12.11.2021 11:40:22
Leif H.kr 19,00 (Autobud)12.11.2021 11:39:57
erpetrankr 17,0012.11.2021 11:39:57
Leif H.kr 13,00 (Autobud)12.11.2021 11:39:44
erpetrankr 11,0012.11.2021 11:39:44
Leif H.kr 9,00 (Autobud)12.11.2021 06:12:34
HighTower_2915kr 7,0012.11.2021 06:12:34
Leif H.kr 5,00 (Autobud)07.11.2021 12:17:13
Frodekokkinkr 3,0007.11.2021 12:17:13
Leif H.kr 1,0003.11.2021 11:26:34
Selger:  Abelsborg

Medlem siden: 25.02.2021
Sted: Trondheim
Karakterer (33)