134 500
73 079
21 167
59 508

AFA : 329. Berlinere fra det 19.århundre.(1969)

Annonse nr: 3650474
1969
1969

Tyskland, VestBerlin.

Stemplet.

Objektets tilstand
Salgspriskr 2,00
Referanse nr/#743a

Karakterer (3171)