134 143
70 756
14 077
39 525

AFA : 329. Berlinere fra det 19.århundre.(1969) par.

Annonse nr: 3650475
1969
1969

Tyskland, VestBerlin.

Stemplet.

Par, det ene er Lux Stemplet.

Objektets tilstand
Salgspriskr 10,00
Referanse nr/#720b

Karakterer (3137)