133 920
16 165
46 099

Vestre Akers Kirke (N.J. No. 179) - Postgått 1909

Annonse nr: 3661341

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet/postgått 1909 fra Sverige til Norge.

N. J. No. 179.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet20.11.2021 15:48:54
Sluttet30.11.2021 19:07:00
Solgt forkr 305,00
305

Annonse vist67 ganger
Annonse nr: 3661341
Høyeste Budgiver baronen50 (22414)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 305,0030.11.2021 17:18:10
hak57kr 295,00 (Autobud)30.11.2021 17:18:10
hak57kr 241,0030.11.2021 01:51:08
baronen50kr 216,00 (Autobud)30.11.2021 01:51:08
baronen50kr 196,0029.11.2021 12:58:28
hak57kr 176,00 (Autobud)29.11.2021 12:58:03
baronen50kr 160,0029.11.2021 12:58:03
hak57kr 140,00 (Autobud)29.11.2021 12:57:42
baronen50kr 120,0029.11.2021 12:57:42
hak57kr 85,0029.11.2021 12:39:51
baronen50kr 80,00 (Autobud)29.11.2021 12:39:51
baronen50kr 75,0027.11.2021 22:04:58
hak57kr 72,00 (Autobud)27.11.2021 22:04:58
hak57kr 65,00 (Autobud)27.11.2021 22:04:34
baronen50kr 60,0027.11.2021 22:04:34
hak57kr 34,0027.11.2021 20:47:09
baronen50kr 31,00 (Autobud)27.11.2021 20:47:09
baronen50kr 28,0027.11.2021 18:35:48
hak57kr 25,0020.11.2021 22:57:00

Karakterer (13623)