133 920
16 165
46 099

Seljords Kirke. Seljord. - Telemarken.

Annonse nr: 3664046

Brevkort fra Norge "Seljords Kirke. Seljord. - Telemarken." Stemplet KRISTIANIA 29 VII05.

Postgåtte og kort stemplet stedsriktig er lagt ut under Frimerker > Hjemstedsamling > Telemark. Finnes lett under "Se alle auksjoner fra selger".

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor ca en toukersperiode sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost må avtales særskilt. Jeg frankerer gjerne med eldre frimerker som er utenfor "riktig" bruksperiode. Gi beskjed dersom du spesielt ønsker/ikke ønsker håndstempling med det lokale stedsstempel. (ALTA legges ned 30. april.) All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er godt synlige eller beskrevet, vil det naturligvis være full returrett. I slike tilfeller betaler selger etter overenskomst returfrakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet21.11.2021 20:29:11
Sluttet21.12.2021 18:08:00
Solgt forkr 95,00
95

Annonse vist71 ganger
Annonse nr: 3664046
Høyeste Budgiver rising_forc2 (146)  Se budgivers karakterbok
rising_forc2kr 95,0007.12.2021 12:58:11
olavnnkr 85,0027.11.2021 09:07:40
rising_forc2kr 80,00 (Autobud)27.11.2021 09:07:40
rising_forc2kr 62,0021.11.2021 21:20:05
olavnnkr 60,00 (Autobud)21.11.2021 21:20:05
olavnnkr 52,00 (Autobud)21.11.2021 21:04:56
birgholkr 49,0021.11.2021 21:04:56
olavnnkr 38,00 (Autobud)21.11.2021 21:04:46
birgholkr 35,0021.11.2021 21:04:46
olavnnkr 32,00 (Autobud)21.11.2021 21:04:37
birgholkr 29,0021.11.2021 21:04:37
olavnnkr 26,00 (Autobud)21.11.2021 21:04:27
birgholkr 24,0021.11.2021 21:04:27
olavnnkr 22,0021.11.2021 21:02:10
birgholkr 20,0021.11.2021 21:01:42
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1248)