133 420
70 800
17 065
48 543

Larvik.

Annonse nr: 3664920
Larvik
Larvik

NK 205 prakt-stemplet datert 1940.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet13.12.2021 12:50:41
Sluttet20.12.2021 12:50:41
Larvik.
Annonse nr: 3664920
Selger:  nor44

Medlem siden: 07.05.2019
Karakterer (1395)