133 804
59 503
220 341
582 737

Nk 1143-44 **

Annonse nr: 3670532

Prima postfriske , pålydende kr: 8,5

Objektets tilstand
kr 18,00
Utropspriskr 2,00

Slutter01.12.2021 14:00:00
Bud nåkr 2,00

Annonse vist1 ganger

Høyeste Budgiver solheim9 (16415)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 2,0029.11.2021 22:33:34

Karakterer (3614)  Se selgers karakterbok