133 809
70 697
16 195
46 158

409 .**. Postfrisk 6-blokk

Annonse nr: 3670624

202344

409 .**. Postfrisk 6-blokk

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Salgspriskr 135,00
135
Referanse nr/#Norstamps-shop

Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Karakterer (9974)