133 839
17 553
50 285

NK 245a-304.(-272) OVERVEKT FULLSTEMPLA/PRIMA.

Annonse nr: 3672085

PRIMA KVALITET.

NK 259,261,266,garantistempel bakside FCM.

NK 292 POSTFRISK**

HK 4916KR

Frakt: Kr. 3.- + postens satser. Ønsker du å samle utsending til neste auksjon så gi beskjed rett etter auksjonslutt. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Sendes på kjøpers ansvar. Betaling via Vipps eller Bankkonto. Til utenlandske kunder som ikke har Norsk bankkonto kommer det et gebyr på 20 kr. VED KJØP OVER 500KR,PORTOFRITT A-POSTSENDINGER.(GJELDER FRIMERKER)
Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 750,00
750
Startet26.11.2021 14:41:40
Sluttet14.12.2021 18:30:00
Solgt forkr 750,00
750

Annonse vist37 ganger
Annonse nr: 3672085
Høyeste Budgiver Frodekokkin (882)  Se budgivers karakterbok
Frodekokkinkr 750,0011.12.2021 08:01:47
Selger:  halvka67

NFVerifisert
Medlem siden: 02.03.2014
Sted: Notodden
Karakterer (21548)