133 920
Auksjoner nå
70 698
Fastprisvarer
16 165
Salg i år
46 099
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

England AFA 7 - verdi 6.000 NOK

Annonse nr: 3672282

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet26.11.2021 20:10:00         
Sluttet30.11.2021 22:06:00
Solgt forkr 547,00
547
  
Annonse vist66 ganger
England AFA 7 - verdi 6.000 NOK
Annonse nr: 3672282
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Tegneseriesamleren (201)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Tegneseriesamlerenkr 547,00 (Autobud)30.11.2021 22:01:28
Oleb53kr 542,0030.11.2021 22:01:28
Tegneseriesamlerenkr 507,00 (Autobud)30.11.2021 21:59:58
Oleb53kr 502,0030.11.2021 21:59:58
Tegneseriesamlerenkr 457,00 (Autobud)30.11.2021 21:39:49
Oleb53kr 452,0030.11.2021 21:39:49
Tegneseriesamlerenkr 345,00 (Autobud)28.11.2021 13:33:12
gaamlidkr 340,0028.11.2021 13:33:12
Tegneseriesamlerenkr 330,00 (Autobud)28.11.2021 13:32:51
gaamlidkr 325,0028.11.2021 13:32:51
Tegneseriesamlerenkr 315,00 (Autobud)28.11.2021 13:32:33
gaamlidkr 310,0028.11.2021 13:32:33
Tegneseriesamlerenkr 285,00 (Autobud)28.11.2021 13:32:09
gaamlidkr 280,0028.11.2021 13:32:09
Tegneseriesamlerenkr 265,0028.11.2021 00:49:46
gaamlidkr 260,0027.11.2021 16:03:06
makkr 256,00 (Autobud)27.11.2021 16:03:06
makkr 245,00 (Autobud)27.11.2021 16:02:49
gaamlidkr 240,0027.11.2021 16:02:49
makkr 211,0027.11.2021 16:00:24
gaamlidkr 210,00 (Autobud)27.11.2021 16:00:24
gaamlidkr 206,0027.11.2021 15:10:37
makkr 201,00 (Autobud)27.11.2021 15:10:37
makkr 166,0027.11.2021 14:58:39
Essi63kr 165,00 (Autobud)27.11.2021 14:58:39
Essi63kr 136,00 (Autobud)27.11.2021 10:04:10
NORSTAMPSkr 131,0027.11.2021 10:04:10
Essi63kr 126,0026.11.2021 22:23:50
peder48kr 121,00 (Autobud)26.11.2021 22:23:50
peder48kr 106,0026.11.2021 22:19:15
NORSTAMPSkr 101,00 (Autobud)26.11.2021 22:00:06
peder48kr 101,0026.11.2021 22:00:06
NORSTAMPSkr 10,0026.11.2021 21:11:22
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21117)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.