133 303
70 994
19 603
54 155

Tyske Rige AFA AFA 524-32 - verdi 200 NOK

Annonse nr: 3672303

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Sluttet30.11.2021 22:04:00
Solgt forkr 40,00
40

Annonse vist22 ganger
Annonse nr: 3672303
Høyeste Budgiver HighTower_2915 (998)  Se budgivers karakterbok
HighTower_2915kr 40,0029.11.2021 20:14:48
i-nkr 35,0028.11.2021 20:34:41
preinkr 30,00 (Autobud)28.11.2021 20:34:23
i-nkr 30,0028.11.2021 20:34:23
preinkr 25,0027.11.2021 19:56:52
Soggebergetkr 20,00 (Autobud)27.11.2021 19:56:52
Soggebergetkr 10,0027.11.2021 13:09:54

Karakterer (21151)