133 989
17 818
50 620

Tyske Rige AFA 543-48* - verdi 190 NOK

Annonse nr: 3672309

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Sluttet30.11.2021 22:06:00
Solgt forkr 25,00

Annonse nr: 3672309
Høyeste Budgiver HighTower_2915 (998)  Se budgivers karakterbok
HighTower_2915kr 25,0029.11.2021 21:09:51
i-nkr 20,0028.11.2021 20:32:48
Soggebergetkr 15,00 (Autobud)28.11.2021 20:32:48
Soggebergetkr 10,0027.11.2021 13:08:22

Karakterer (21118)