133 436
70 800
17 066
48 682

Tyske Rige AFA 557* - verdi 600 NOK

Annonse nr: 3672313

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Sluttet30.11.2021 22:06:00
Solgt forkr 45,00
45

Annonse nr: 3672313
Høyeste Budgiver HighTower_2915 (998)  Se budgivers karakterbok
HighTower_2915kr 45,0030.11.2021 21:49:07
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)30.11.2021 21:37:09
HighTower_2915kr 35,0030.11.2021 21:37:09
Soggebergetkr 30,00 (Autobud)30.11.2021 20:58:19
erikp45kr 25,0030.11.2021 20:58:19
Soggebergetkr 20,00 (Autobud)30.11.2021 18:51:28
HighTower_2915kr 15,0030.11.2021 18:51:28
Soggebergetkr 10,0027.11.2021 13:07:55

Karakterer (21118)