133 989
Auksjoner nå
70 913
Fastprisvarer
17 818
Salg i år
50 620
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Tyske Rige AFA 583-92**/* - verdi 1.100 NOK

Annonse nr: 3672315

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet26.11.2021 20:10:00         
Sluttet30.11.2021 22:07:00
Solgt forkr 85,00
85
  
Annonse vist27 ganger
Tyske Rige AFA 583-92**/* - verdi 1.100 NOK
Annonse nr: 3672315
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver HighTower_2915 (998)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
HighTower_2915kr 85,0030.11.2021 21:47:06
NORSTAMPSkr 80,0030.11.2021 21:44:21
Soggebergetkr 75,00 (Autobud)30.11.2021 21:35:47
HighTower_2915kr 75,0030.11.2021 21:35:47
Soggebergetkr 65,00 (Autobud)30.11.2021 20:59:08
erikp45kr 60,0030.11.2021 20:59:08
Soggebergetkr 55,00 (Autobud)30.11.2021 17:15:38
i-nkr 50,0030.11.2021 17:15:38
Soggebergetkr 45,00 (Autobud)29.11.2021 14:34:06
HighTower_2915kr 40,0029.11.2021 14:34:06
Soggebergetkr 35,00 (Autobud)28.11.2021 20:31:44
i-nkr 30,0028.11.2021 20:31:44
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)28.11.2021 20:31:28
i-nkr 20,0028.11.2021 20:31:28
Soggebergetkr 10,0027.11.2021 13:07:37
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21118)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.