133 989
17 818
50 620

Tyske Rige AFA 690-92* - verdi 780 NOK

Annonse nr: 3672317

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Sluttet30.11.2021 22:07:00
Solgt forkr 70,00
70

Annonse nr: 3672317
Høyeste Budgiver coliophillipe (13)  Se budgivers karakterbok
coliophillipekr 70,00 (Autobud)30.11.2021 21:44:30
HighTower_2915kr 65,0030.11.2021 21:44:30
coliophillipekr 60,0029.11.2021 08:43:30
Soggebergetkr 55,00 (Autobud)29.11.2021 08:43:30
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)28.11.2021 20:30:53
i-nkr 20,0028.11.2021 20:30:53
Soggebergetkr 15,0027.11.2021 13:07:18
coliophillipekr 10,0027.11.2021 09:48:55

Karakterer (21118)