133 920
Auksjoner nå
70 698
Fastprisvarer
16 165
Salg i år
46 099
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Berlin AFA 68-70** - verdi 3.600 NOK

Annonse nr: 3672342

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet26.11.2021 20:10:00         
Sluttet30.11.2021 22:20:00
Solgt forkr 554,00
554
  
Annonse vist67 ganger
Berlin AFA 68-70** - verdi 3.600 NOK
Annonse nr: 3672342
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Oleb53 (2111)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Oleb53kr 554,0030.11.2021 22:14:51
b470151kr 551,00 (Autobud)30.11.2021 22:14:51
b470151kr 509,0030.11.2021 22:12:23
Oleb53kr 504,0030.11.2021 22:11:34
b470151kr 500,00 (Autobud)30.11.2021 22:11:34
b470151kr 459,00 (Autobud)30.11.2021 22:09:32
Oleb53kr 454,0030.11.2021 22:09:32
b470151kr 407,0030.11.2021 22:04:41
Oleb53kr 404,00 (Autobud)30.11.2021 22:04:41
Oleb53kr 402,0030.11.2021 22:03:20
b470151kr 401,00 (Autobud)30.11.2021 22:03:20
b470151kr 357,00 (Autobud)30.11.2021 21:40:13
Oleb53kr 352,0030.11.2021 21:40:13
b470151kr 275,00 (Autobud)30.11.2021 20:55:56
erikp45kr 270,0030.11.2021 20:55:56
b470151kr 255,00 (Autobud)30.11.2021 16:26:12
havnebaskr 250,0030.11.2021 16:26:12
b470151kr 230,00 (Autobud)30.11.2021 16:25:37
havnebaskr 225,0030.11.2021 16:25:37
b470151kr 210,00 (Autobud)28.11.2021 22:57:00
NORSTAMPSkr 205,0028.11.2021 22:57:00
b470151kr 200,0028.11.2021 18:46:00
Essi63kr 195,00 (Autobud)28.11.2021 18:46:00
Essi63kr 170,00 (Autobud)27.11.2021 18:26:23
Soggebergetkr 165,0027.11.2021 18:26:23
Essi63kr 105,0027.11.2021 17:08:19
makkr 101,00 (Autobud)27.11.2021 17:08:19
makkr 35,00 (Autobud)27.11.2021 17:06:02
i-nkr 30,0027.11.2021 17:06:02
makkr 25,0027.11.2021 14:58:13
i-nkr 20,00 (Autobud)27.11.2021 14:58:13
i-nkr 15,0027.11.2021 10:01:33
NORSTAMPSkr 10,0026.11.2021 21:12:14
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21117)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.