133 303
Auksjoner nå
70 994
Fastprisvarer
19 603
Salg i år
54 155
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Berlin AFA 61-63 - verdi 2.000 NOK

Annonse nr: 3672344

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet26.11.2021 20:10:00         
Sluttet30.11.2021 22:14:00
Solgt forkr 349,00
349
  
Annonse vist33 ganger
Berlin AFA 61-63 - verdi 2.000 NOK
Annonse nr: 3672344
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver b470151 (99)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
b470151kr 349,00 (Autobud)30.11.2021 22:10:04
Oleb53kr 344,0030.11.2021 22:10:04
b470151kr 309,0030.11.2021 22:05:29
Oleb53kr 304,0030.11.2021 22:04:16
b470151kr 301,00 (Autobud)30.11.2021 22:04:16
b470151kr 269,00 (Autobud)30.11.2021 21:44:16
Oleb53kr 264,0030.11.2021 21:44:16
b470151kr 210,00 (Autobud)30.11.2021 19:27:19
NORSTAMPSkr 205,0030.11.2021 19:27:19
b470151kr 200,0028.11.2021 22:43:56
makkr 199,00 (Autobud)28.11.2021 22:43:56
makkr 165,00 (Autobud)27.11.2021 22:03:26
NORSTAMPSkr 160,0027.11.2021 22:03:26
makkr 155,00 (Autobud)27.11.2021 19:55:26
preinkr 150,0027.11.2021 19:55:26
makkr 127,0027.11.2021 15:58:29
Soggebergetkr 125,00 (Autobud)27.11.2021 15:58:29
Soggebergetkr 117,00 (Autobud)27.11.2021 15:57:50
makkr 112,0027.11.2021 15:57:50
Soggebergetkr 72,00 (Autobud)27.11.2021 15:52:53
makkr 67,0027.11.2021 15:52:53
Soggebergetkr 10,0027.11.2021 13:06:04
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21151)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.