134 142
Auksjoner nå
70 756
Fastprisvarer
14 076
Salg i år
39 522
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Berlin AFA 72-73 - verdi 1.300 NOK

Annonse nr: 3672349

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet26.11.2021 20:10:00         
Sluttet30.11.2021 22:14:00
Solgt forkr 249,00
249
  
Annonse vist35 ganger
Berlin AFA 72-73 - verdi 1.300 NOK
Annonse nr: 3672349
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver b470151 (99)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
b470151kr 249,00 (Autobud)30.11.2021 22:10:29
Oleb53kr 244,0030.11.2021 22:10:29
b470151kr 209,0030.11.2021 22:06:46
Oleb53kr 204,0030.11.2021 22:04:56
b470151kr 200,00 (Autobud)30.11.2021 22:04:56
b470151kr 169,0030.11.2021 21:50:01
Oleb53kr 164,0030.11.2021 21:44:47
b470151kr 160,00 (Autobud)30.11.2021 21:44:47
b470151kr 120,00 (Autobud)30.11.2021 18:58:19
Soggebergetkr 115,0030.11.2021 18:58:19
b470151kr 110,0028.11.2021 22:43:18
Soggebergetkr 105,00 (Autobud)28.11.2021 20:22:59
i-nkr 100,0028.11.2021 20:22:59
Soggebergetkr 95,00 (Autobud)28.11.2021 20:22:42
i-nkr 90,0028.11.2021 20:22:42
Soggebergetkr 85,00 (Autobud)28.11.2021 20:22:24
i-nkr 80,0028.11.2021 20:22:24
Soggebergetkr 75,00 (Autobud)27.11.2021 19:54:51
preinkr 70,0027.11.2021 19:54:51
Soggebergetkr 45,00 (Autobud)27.11.2021 19:54:29
preinkr 40,0027.11.2021 19:54:29
Soggebergetkr 10,0027.11.2021 13:05:21
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (20971)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.