133 839
17 553
50 285

FDC YTRE VINJE 1997

Annonse nr: 3672455

Konvolutt for100-årsmerkeringa av Tarjei Vesaas, påsett NK 1311 stempla YTRE VINJE 19.09.97. (Poststaden vart 3890 VINJE frå 1999.)

Ubrukte og ikke postgåtte kort, samt stedskort stemplet annetsteds, er lagt ut under Postkort > Stedskort > Telemark (Finnes lettest under "Se alle auksjoner fra selger")

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor ca en toukersperiode sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost må avtales særskilt. Jeg frankerer gjerne med eldre frimerker som er utenfor "riktig" bruksperiode. Gi beskjed dersom du spesielt ønsker/ikke ønsker håndstempling med det lokale stedsstempel. (ALTA legges ned 30. april.) All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er godt synlige eller beskrevet, vil det naturligvis være full returrett. I slike tilfeller betaler selger etter overenskomst returfrakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet26.11.2021 21:07:00
Sluttet27.12.2021 19:38:00
Solgt forkr 71,00
71

Annonse vist30 ganger
FDC YTRE VINJE 1997
Annonse nr: 3672455
Høyeste Budgiver Brother68 (1873)  Se budgivers karakterbok
Brother68kr 71,0027.12.2021 19:32:31
helse01kr 66,00 (Autobud)27.12.2021 19:32:31
helse01kr 39,00 (Autobud)23.12.2021 16:36:23
Brother68kr 36,0023.12.2021 16:36:23
helse01kr 26,0023.12.2021 16:33:11
Brother68kr 25,00 (Autobud)23.12.2021 16:33:11
Brother68kr 14,00 (Autobud)21.12.2021 12:13:42
terjedkr 12,0021.12.2021 12:13:42
Brother68kr 10,0027.11.2021 11:37:18
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1252)