133 920
Auksjoner nå
70 698
Fastprisvarer
16 165
Salg i år
46 099
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 13a - verdi 1.850 NOK

Annonse nr: 3672504

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet26.11.2021 20:10:00         
Sluttet30.11.2021 22:25:00
Solgt forkr 280,00
280
  
Annonse vist80 ganger
Norge NK 13a - verdi 1.850 NOK
Annonse nr: 3672504
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gaamlid (920)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gaamlidkr 280,0030.11.2021 20:45:57
vilbergkr 275,00 (Autobud)30.11.2021 20:45:57
vilbergkr 260,0030.11.2021 20:24:50
gaamlidkr 255,0030.11.2021 14:35:32
vilbergkr 250,00 (Autobud)30.11.2021 14:35:06
gaamlidkr 245,0030.11.2021 14:35:06
vilbergkr 240,00 (Autobud)30.11.2021 14:34:42
gaamlidkr 235,0030.11.2021 14:34:42
vilbergkr 230,0030.11.2021 10:12:53
gaamlidkr 225,00 (Autobud)30.11.2021 10:12:53
gaamlidkr 200,00 (Autobud)30.11.2021 10:12:35
vilbergkr 195,0030.11.2021 10:12:35
gaamlidkr 190,0027.11.2021 16:01:52
makkr 185,00 (Autobud)27.11.2021 16:01:33
gaamlidkr 180,0027.11.2021 16:01:33
makkr 160,0027.11.2021 15:57:15
gaamlidkr 155,00 (Autobud)27.11.2021 14:57:48
makkr 151,0027.11.2021 14:57:48
gaamlidkr 81,0027.11.2021 14:31:18
kriben59kr 80,00 (Autobud)27.11.2021 14:31:18
kriben59kr 51,0027.11.2021 12:37:33
i-nkr 50,00 (Autobud)27.11.2021 12:37:33
i-nkr 46,0027.11.2021 11:44:22
Mr wowkr 41,0027.11.2021 11:43:37
peder48kr 36,00 (Autobud)27.11.2021 11:43:27
Mr wowkr 32,0027.11.2021 11:43:27
peder48kr 27,00 (Autobud)26.11.2021 22:28:52
kriben59kr 22,0026.11.2021 22:28:52
peder48kr 10,0026.11.2021 22:20:27
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21117)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.