134 333
73 080
21 122
59 110

NK 171 vmstill 3 - PRIMA POSTFRISK

Annonse nr: 3675562

Pen kvalitet, se scan.

Fast porto/eksp kr 20 pr forsendelse, uansett vekt. Sender selvsagt samlet ved flere vinnerbud.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.12.2021 13:05:55
Sluttet26.12.2021 13:05:55

Annonse nr: 3675562
Høyeste Budgiver aho1966 (2882)  Se budgivers karakterbok
aho1966kr 10,0026.12.2021 12:03:39
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (13512)