134 040
21 105
58 965

NORGE 003 LOT M/KOMPLETTE SERIER OG MINIARK POSTFRISK

Annonse nr: 3678680

NORGE 003 LOT M/KOMPLETTE SERIER OG MINIARK POSTFRISK. Jeg sender objektet som A-post + kr. 1,00 for konvolutt/emballasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet29.11.2021 17:42:22
Sluttet06.12.2021 21:40:00

Annonse nr: 3678680
Høyeste Budgiver hansi352 (736)  Se budgivers karakterbok
hansi352kr 10,0006.12.2021 20:21:13
Selger:  teiander

Medlem siden: 31.08.2003
Sted: Hamar
Karakterer (440)