134 392
21 117
59 041

DANMARK LOT 009 Postfrisk/stemplet Lavt utrop!

Annonse nr: 3678769
DANMARK LOT 009 Postfrisk/stemplet

DANMARK LOT 009 Postfrisk/stemplet Lavt utrop! Her får du bl.a. komplette serier,frimerkehefte og bedre enkeltmerker. Jeg sender objektet som A-post + kr. 1,00 for konvolutt/emballasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet20.12.2021 21:54:33
Sluttet27.12.2021 21:54:33
Annonse nr: 3678769
Selger:  teiander

Medlem siden: 31.08.2003
Sted: Hamar
Karakterer (440)