134 473
70 635
12 752
35 897

NK237-252 Løve/posthorn u/vm komplett postfrisk

Annonse nr: 3678773

Prima postfrisk komplett serie. Katalogpris kr. 246,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
60

Slutter24.01.2022 18:50:27
Bud nåkr 60,00
60

Høyeste Budgiver Norton73 (54)  Se budgivers karakterbok
Norton73kr 60,0013.01.2022 20:41:28

Karakterer (9025)