134 462
12 770
35 946

NK261/268 postfrisk, 6 forskjellige V-merker m/vm

Annonse nr: 3678788

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 48,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00

Slutter24.01.2022 18:50:27

Karakterer (9025)