134 040
21 105
58 965

FDC (N-FDC-S) Nk 1103-04. Rek-brev (17700) Signert

Annonse nr: 3678845
Fdc Rek-brev. Signert. Grad 2
Fdc Rek-brev. Signert. Grad 2

Auksjon.

Utrop 60kr (+ porto under 50gr).

Norge FDC 5.10.1990.

Nk 1103-04, Johan Svendsen 150 år.

Fdc Norsk FDC Service, med Utstillingsstempel Nordisk Frimerkeutstilling For Ungdom.

Vignett 2, Sjeldenhetsgrad 2.

Brevet er oppfrankert med Nk 807, stemplet Vika Oslo, og sendt rekommandert til adressaten.

Brevet er også signert av Frimerkekunstner Knut Løkke-Sørensen.

Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet dersom ikke annet er beskrevet. I annonsene med "Lagervare" er det brukt illustrasjonsbilder. I annonsene "Auksjon" og "Butikkvare" er det bilder av det aktuelle objektet. Portokostnad = faktisk porto. Kjøper kan velge forsikret sending, tapte brev i postgangen erstattes ikke av selger. To foreign buyers will additional cost of 10-20% be charged. Paypal is available.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
60

Slutter31.01.2022 22:20:29
Referanse nr/#9.230521 9.230521

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (2164)