133 418
70 803
17 062
48 506

FDC Nk 1119-22, BL 14. Rek-brev, Signert

Annonse nr: 3678853
Fdc Signert
Fdc Signert

Auksjon.

Utrop 50kr (+ porto under 50gr).

Norge FDC 11.10.1991.

Nk 1119-22, BL 14, Frimerkets Dag 1991 - Gravering Stålstikk.

Fdc med vignett Posten Norge, Grad 1.

Brevet er oppfrankert med Nk 808 i par, samt Nk 1060, stemplet Vika Oslo, og sendt Rekommandert til adressaten.

Brevet/Miniarlet er signert av Frimerkekunstner Knut Løkke-Sørensen.

Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet dersom ikke annet er beskrevet. I annonsene med "Lagervare" er det brukt illustrasjonsbilder. I annonsene "Auksjon" og "Butikkvare" er det bilder av det aktuelle objektet. Portokostnad = faktisk porto. Kjøper kan velge forsikret sending, tapte brev i postgangen erstattes ikke av selger. To foreign buyers will additional cost of 10-20% be charged. Paypal is available.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
50

Slutter24.01.2022 21:05:45
Referanse nr/#5.240521 5.240521

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (2164)