134 335
70 635
12 748
35 795

Norge Nk 404-09**

Annonse nr: 3678903

Norge Nk 404-09 Postfriske **

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet29.11.2021 19:48:27
Sluttet06.12.2021 19:45:00
Solgt forkr 17,00
17

Norge Nk 404-09**
Annonse nr: 3678903
Høyeste Budgiver terjed (31675)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 17,0006.12.2021 19:38:22
svbernkr 16,00 (Autobud)06.12.2021 19:38:22
svbernkr 14,0006.12.2021 09:00:54
terjedkr 12,00 (Autobud)06.12.2021 09:00:54
terjedkr 10,0029.11.2021 20:54:58
Selger:  julemann

Medlem siden: 17.12.2018
Sted: saltnes
Karakterer (1081)