134 040
21 105
58 965

Norge Nk 469-73 **

Annonse nr: 3678905

Norge Nk 469-73 Postfriske **

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet29.11.2021 19:53:39
Sluttet06.12.2021 19:50:00
Solgt forkr 55,00
55

Annonse vist28 ganger
Norge Nk 469-73 **
Annonse nr: 3678905
Høyeste Budgiver Tuddal (1815)  Se budgivers karakterbok
Tuddalkr 55,0006.12.2021 06:56:31
Blafjellakr 50,00 (Autobud)06.12.2021 06:56:11
Tuddalkr 48,0006.12.2021 06:56:11
Blafjellakr 42,0030.11.2021 22:53:48
Tuddalkr 40,00 (Autobud)30.11.2021 22:53:48
Tuddalkr 33,00 (Autobud)30.11.2021 16:36:10
Blafjellakr 30,0030.11.2021 16:36:10
Tuddalkr 22,0029.11.2021 23:29:48
Blafjellakr 20,0029.11.2021 20:28:50
Selger:  julemann

Medlem siden: 17.12.2018
Sted: saltnes
Karakterer (1109)