133 579
12 739
35 711

2017 CEPT

Annonse nr: 3680467

NK 1959 - 60 PRIMA POSTFRISK SERIE

Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
35
Startet14.12.2021 01:20:24
Sluttet21.12.2021 01:20:24
Solgt forkr 35,00
35

2017 CEPT
Annonse nr: 3680467
Høyeste Budgiver clarice1973 (1339)  Se budgivers karakterbok
clarice1973kr 35,0020.12.2021 12:19:26
Selger:  milletno

Medlem siden: 01.02.2006
Sted: Nordre Frogn
Karakterer (3650)