126 710
108 634
348 412

NK : 692. Haakon VII. 100år. 1972. **

Annonse nr: 3709030
1972
1972

Norge.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Salgspriskr 7,50
7,5
Referanse nr/#Album. P. 7 nr 1

Karakterer (4145)