126 352
86 250
107 052
343 033

NK : 309/10. Postforeningen. (1942) **

Annonse nr: 3710714
1942
1942

Norge.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Salgspriskr 4,50
4,5
Annonse vist18 ganger
Referanse nr/#622b

Karakterer (4144)