125 817
86 605
109 712
350 851

BERLIN - BRA LOT (503)

Annonse nr: 3710717

SE BILDE......

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. PÅ ALLE OBJEKTER SOM LEGGES UT TIL kr 1.- GIS DET INGEN FORM FOR GARANTI MED HENSYN TIL EKTHET AV MERKENE. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.12.2021 14:00:00
Sluttet26.12.2021 21:42:00
Solgt forkr 25,00

BERLIN - BRA LOT (503)
Annonse nr: 3710717
Høyeste Budgiver Blåhus (851)  Se budgivers karakterbok
Blåhuskr 25,0026.12.2021 21:29:44
Soggebergetkr 20,00 (Autobud)25.12.2021 00:21:18
Blåhuskr 20,0025.12.2021 00:21:18
Soggebergetkr 15,0023.12.2021 17:41:41
Blåhuskr 10,0020.12.2021 11:29:31
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10722)