104 926
64 208
157 616
505 251

T 127 "Off. sak" III 1 kr - par, prima postfrisk

Annonse nr: 3722918

Fin kvalitet, gummibakside i behold, ingen hengselrester.

Fra privat samling. Se mine øvrige annonser, mange fine objekter.

Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

(114)

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00

Slutter26.08.2022 17:50:58

Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (333)