104 818
64 208
157 601
505 211

T 101 "Off.sak" II 20 ø - par, prima postfrisk

Annonse nr: 3723390

Fin kvalitet, gummibakside i behold, ingen hengselrester.

Fra privat samling. Se mine øvrige annonser, mange fine objekter.

Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

(92 A)

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00

Slutter26.08.2022 21:05:38
Annonse vist35 ganger
Referanse nr/#92 A 92 A

Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (333)