122 846
74 623
188 801
607 807

T 104 "Off.sak" II 50 ø -prima postfrisk

Annonse nr: 3723405

Fin kvalitet, gummibakside i behold, ingen hengselrester.

Fra privat samling. Se mine øvrige annonser, mange fine objekter.

Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

(90)

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00

Slutter26.09.2022 21:05:48
Annonse vist43 ganger
Referanse nr/#90 90

Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (333)